Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz biega #162077 üzenetére

    Nekem van Curaprox ultrasoft és 3 féle Dr. Bei is. A Curaprox sűrűbb és puhább, de más előnyt én nem tudnék mondani a Xiaomihoz képest és ezzel nem arra utalok, hogy a Curaprox rossz, sőt, a Bei előtt az volt a kedvenc fogkefém. A minőségük szerintem kb. egykutya, viszont a Bei sokkal átgondoltabb, amíg a Curaprox simán csak a minőségi sörtével hódít, addig a Dr Bei-en érzik, hogy agyaltak is rajta és gondos tervezés eredménye. Pl. adnak hozzá tokot, a két drágább verzió nyele kapott egy kis csúszásgátló gumiborítást, sokkal jobb a formája is, könnyebben hozzáférsz a fogaidhoz vele, a sörte is praktikusabb, mert nem széles, lapos, hanem kisebb, keskenyebb és a kialakítása miatt hatékonyabban távolítja el az ételmaradékokat. Annak amúgy, hogy nem olyan sűrű mint a Curaprox, szerintem ez az oka, amint a képen is látszik, a sörték viszonylag vastagok és fokozatosan elvékonyodnak, így viszonylag puhák és mégis van tartásuk, meg nem mennek olyan hamar tönkre.
    Szal részemről a Dr Bei fogkefék erősen ajánlottak, nyugodtan lehet venni a legolcsóbb verziót is, mert a sörtéje mindegyiknek kb. ugyanolyan.
    Ja, ha már Dr Bei, a színes Bei fogkefék ezzel tökéletesen kompatibilisek.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák