Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Outlander

    őstag

    válasz Outlander #13646 üzenetére

    Megjött a Xiaomi replika szerű powerbank tok/ház/case/box...

    Bubiszacskó-zacskó-maga cucc.. kábel nincs.

    A borítás aluminium-fém(szerű), ebbe a tokba csúszik bele tartó és azon/abban elektronika...
    A tokon rajta h milyen irányban kell bele rakni a cellát, ha nem lenne egyértelmű, jól bele illik, nem lötyög, az összekötő fém is elég masszív.

    Maga ez a külső záró fehér kupak, minimálisan nagyobb, mint a tok,így jól bele kell passzírozni... ahogy néztem, ez eléggé egyszer használatos, vagy legalábbis szépen nem lehet majd újrabontani.... nagyon masszív hatást kelt.

    Ez volt a külalak, jöjjön az elektronika rész...
    Én 4 db új(szerű) sony cellát tettem bele... szaal valahol 10400 mah igaz is lehet majd.
    Bekapcs gomb, egyszeri nyomásra bekapcsol, hosszanti 2-3 mp kikapcsol, led jelzi az akku állapotot, illetve ez folyamatosan világít is... kicsit majdnem erős, de én így szeretem...
    Kontaktra automatán bekapcsol, ha lehúzod automatán kikapcsol.... bekapcsolva hagyás/felejtés után, kb 1 perccel automatán kikapcsol...

    Ráírva 5v 2A van ez le illetve fel irányba is.

    A feszültség, ha csak a mérőeszköz volt bedugva akkor 5,11-5,17 között ugrált, terhelésre 5, 04v-ről el sem mozdult, tartotta...

    Áramerősség, 0,82-0,92a között volt.....Az én telóm olyan 0,95a körül tud felvenni, illetve jelenleg 90+%-on volt, tehát igazából már lassan kapcsolt is csepptöltésbe...

    Majd bnőm telójával tudom kicsit lestrapálni, az 1,1a szív fel... más, erősebb terhelést kifejtő eszközöm jelenleg nincs...

    A powerbank áramfelvétel....
    Mivel mind a 4 cella fel volt töltve, és gyakorlatilag nem is használtam belőle, így csepptöltésben szedett fel, 0,3-0,4a között...

    Én aztmondom, h ennyi pénzért, az amit én kaptam, az teljesen korrekt.. ennél jóval gagyibb tokokat vettem ennyiért vagy drágábban... Szóval, akinek van cellája, annak én ezt ajánlom...

    Képek, csak úgy gyors igénytelenül... [link]

    [ Szerkesztve ]

    Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Új hozzászólás Aktív témák