Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    A mai nap elég jól sikerült :D

    - Jött két ilyen USB-s dekor LED. Mondjuk nem tudom honnan :D GB-ről is rendeltem, de nem stimmel a csomagszám. Meg onnan csak 1-et rendeltem és kettő jött. Volt valami talán 3$-os kupon valami új/kevésbé ismert bolthoz, és ha jól rémlik az is benne volt a kuponban hogy "TEST". Rémlik valakinek? Nem tudjátok melyik bolt volt? Lehet hogy onnan jött a cucc.. Ez a rendelés nem volt felírva táblázatomban, sőt nem is igazán emlékszem erre. De tuti én rendeltem, mert az én nevemre jött :D

    - Jött két Elephone S7-es telefon, tesóméknak kellett, csak én intéztem a rendelést. 27 nap alatt ért ide ÁFA-mentes EDM szállítással. 28 ezer/darab áron, akciósan rendeltük.

    - És jött egy ilyen xbox360 kontroller. Meglepően jónak tűnik elsőre. A Microsoft és Xbox logók hiányától eltekintve nem biztos hogy megmondanám, hogy nem eredeti. Aminek kattanni kell, az kattan, a ravaszok szépen adagolhatóak, ahogy kell, a két stick teljesen középre áll vissza ha elengedem. (Van két eredeti kontrollerem, egyik sem áll vissza középre, igaz már vannak pár évesek..) Win10 (bár azt írták nem kompatibilis) egyből felismerte X360 kontrollerként, ahogy játékban (Forza Horizon 4) is egyből működött állítgatás nélkül, mint az eredeti. Eddig minden szép és jó. Viszont Xbox360-ra dugva nem csinál semmit, csak villog egyszerre a 4 zöld LED a kontrolleren a bekapcsoló gomb körül (bár azt írták, hogy kompatibilis..). Annyi, hogy ha kikapcsolt konzolra dugom rá, akkor be tudom kapcsolni vele. Ha bekapcsolt konzolra, akkor nem történik semmi. Csak villog, mintha nem tudna csatlakozni a kontroller a konzolhoz. Vagyis nem csak mintha.. :D

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák