Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Masooo

    aktív tag

    válasz bgunne #135786 üzenetére

    Én "ős" huaweis vagyok, az u8500 óta vagyok a márkánál, mert volt benne innováció, jó árazás és bőven elfogadható tartalom. A P7 csodás vékony volt, szép kijelző jó dolgok, nekem a kirin910 soc is bejött azonnal. Máig van benne simkártya és a céges hívásokat intézem rajta itthonról. Még most is 3 napot elbír ha sak telózom róla. Full üveg hátul is, szal még mindig szép, nem az a copy ami a mostani huaweikre jellemző, ezért döntöttem úgy, hogy a mate10pro volt az utosó huaweim egy időre, most a xiaomiban látom amit a huaweiben anno, csak egy jó kamera kéne rá és máris váltanék oda.

    Samu és alma meg szóba sem jöhet, de nem hergelek kedélyeket a nézőpontomal, szal hogy miért, azt hagyjuk most ennyiben.

    Donki Hóte:

    Nem, alapvetően egy új készülékben gondolkoztam amolyan ajándék is lenne. A legjobb az lenne, ha tudná amit pl a P7-ben láttam, hogy nagyra lehet mindent állítani. A mate-ben nem találtam olyan méretet amit jónak ítéltem volna. Az alkalmazást megnézegettem, hát nekem bűn ronda.

    [ Szerkesztve ]

    Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Új hozzászólás Aktív témák