Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ldave

    félisten

    válasz #08052480 #44 üzenetére

    Hát nem érted? Konzol = lebutított, akcióorientált játékmenet, nulla történet, szar irányítás és meleg karakterek, akik rád másznak az akaratod ellenére.

    A Slime draws near! Command?

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz #08052480 #44 üzenetére

    Pedig van köze. Csak ha ki merjük fejteni, akkor a glorious consol masterrace ránk szál és falme war lesz a topikból ;)

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • Fratello

    tag

    válasz #08052480 #44 üzenetére

    Ezt a gyöngyszemet egy "szomszéd" fórumban találtam, talán kicsit rávilágít a dologra...

    "A vérbeli gamer az PC-s; ha van konzolja is, megismétlem IS, tehát másodlagos (leginkább azért vette meg, hogy ami nem jelent meg PC-re és érdekli azt is tudja tolni - nekem is van a PC-m mellett PS-em és Xbox-om is... és akkor mi van? Ettől még nem vagyok konzolos.... hanem van konzolom is...), de nem ez a lényeg, legyen a vérbeli gamer konzolos, ha akarod - tökmindegy; hanem az a lényeg, hogy a PC-s gamerséghez sokkal több agy kell, mint a lebutított konzolozáshoz... és még ha valaki konzolon is kezd, általában ha komoly hobbi gamerrá válik, előbb-utóbb beszerzi a gamer PC-jét is. A PC-s gamer jártas a hardverben, az operációs rendszerek konfigurálásában. Bármely PC-s gamert 18 év fölött, nyugodtan felvehet egy cég IT-snek, mert vígan megállja a helyét... egy szó mint száz, jellemzően lényegesen értelmesebb, intellektuálisabb a PC-s gamer társadalom, mint a konzolos... Semmi jelentősége, hogy a konzol viszi a piacot, csak annyit mutat, hogy a tömegbutaság, tömegfogyasztás és tömegmanipuláció merre sodor és hogy már egy retardált idióta is el tud indítani és le tud tolni egy játékot egy konzolon (aki pc-n egy fájlt nem tud átnevezni)...
    Nehogy már az legyen az érdem és a nagy dolog, amit a tömeg csinál, ami a trend és divat... ponthogy az mindig a butább és igénytelenebb vonal..... (a konzol tartja el a pc-t.... és akkor mi van? Most már igen. Azonban konzol a PC-ből nőtt ki és a jó néhány típus PC-alapokon készült, a tyúktojás kérdésben a PC a preferens és sok egyéb más szempontból is) Tehát tesó abszlolút megállja a helyét a megfogalmazás: konzolos hülyegyerekek - hozzá kell gondolni, hogy tisztelet a kivételnek, és kinek nem inge ne vegye magára... te miért vetted magadra? Én is konzolos is vagyok, mégsem vettem magamra... ;)"

    Tehát a konzol Öl, Butít és Nyomorba dönt, ééééééééééééééééééééértem???

Új hozzászólás Aktív témák