Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zuri

    tag

    Jó kis cikk, egyet is értek vele, van szerencsém hétfő óta magaménak tudni szintén egy Valenciát. Bár engem a 2 ujjas tacs zavar, minden másban remek a készülék. GPS egész hamar talál tényleg jelet valamint az akkumulátor használata is kellemesnek mondható, nem merül üresjáraton annyira sőt igazából használva sem pedig LWP-t használok meg sok updatelős widgetet. Rootolni próbáltam de balfasz lehetek mivel eddig nem sikerült V3Rootal valamint flashtoolal sem. De annyira még nem mertem belemászni.
    Ja egyéni megjegyzés még régebben x10 mini próhoz kaptam egy igen fasza mikrofonos vezetékes fülhallgatót. Ami nem teljesen működik jól a telefonnal. Ha bedugom akkor halk sistergés van, elindítom a zenét 3-4 másodpercig megy és leáll. Ha benyomom a mikrofonon a "hívás" gombot akkor a hang kitisztul és szól folyamatosan a zene, ha közben megint elengedem megáll 3-4 másodperc múlva, így szerintem bizonyos mikrofonos füleseket nem kimondottan támogat mert rosszul lehetnek a vezetékei bekötve, ha tudjátok próbálgassátok mielőtt ilyen headsetet vennétek.

    A hátsó touchos részt meg erősen szokni kell :D
    Bár őszintén nekem annyira nem tetszik a telefon gondoltam megpróbálom, de nem jött be így használva, így akinek kellene egy azzal ha gondolja elboltolhatjuk. Comebuy német raktárából rendeltem ha gondolja valaki utána nézhet mennyi ott. Privátba megkereshettek :D

    [ Szerkesztve ]

  • Zuri

    tag

    Na meg tegyük hozzá, hogy itt van ez a Valencia 35k ért annyit tud mint kb egy xperia M2 durván, ami kb 70 ezer idehaza. Jó garancia meg minden, de isten tudja egyesek mit csinálnak a telefonjukkal hogy betörik a kijelző, és ezt úgy mondom, hogy előző telefonom is egybe van csak gondoltam újítok egyet mert kicsit recseg a hangszóró már(igaz mtk toolsal állítgattam a max erejét) kicsit kopottas volt a hátlapja na meg nyáron húztam le a gyári fóliát róla mert már zavart, hogy fél éve ott van egy repedés(a fólián!) és nem olyan csinos a képernyő. Ja és gyárba dolgozom, port gyártunk ráadásul, van itt minden féle anyag és remekül van a régi telóm is. Romot meg bármikor lehet rakni rá, egyes modellekhez tengernyi van.
    Másik, hogy élő példákat említsek galaxy ace2 lcdje az érintővel együtt betört, állítólag a javítási költsége ennek 30ezer körül mozog. Másik ismerősőm ma mondta mennyiért lehetne cserélni érintőt egy S4-be mivel széttört a haverjának és a szervizes 46ezerért cseréli ki. Szóval jó hogy van szerviz meg garancia, csak attól függ mi garanciális szerviz és ott meg a szolgáltatók nem igen javíttatják garanciába a készüléket mivel nem az ő hibájukból adódott a gond...
    Ennyiért meg már egy fasza kínai telót lehet kapni akár a "márkásabb" nevek közül is.
    Plusz vannak bizonyos áruházak, webshopok ahol ilyen atab meg akai meg gigabyte stb telefonokat lehet kapni, ami körülbelül a kínai belépő szinttel azonos(sőt az is durván beárazva) és volt atabom nekem is, könnyebb volt kicserélniük egy másikra mint elküldeni javítani. Szóval eddig jól teljesítenek nálam a kínai telefonok, évente letudom cserélni akár, ha van olyan modell amire érdemes, de általában ennyi idő kell is egy jelentős hardverváltozásra. Mostanság az 5" négymagos, 1gb ramos telefonok viszik az átlagos eladást amit ha jól számolok (rosszabb esetben) áfával 29 ezer forintért már meg tudod venni ami itt még mindig belépőszintű hardverezettségnek felel meg. Igaz van benne rizikó de itt olvastam egy cikket. hogy itt is miket lehet kifogni, így sajnos peches rendelések vannak, de ez minden elektronikai termékben előfordulhat.

    Akkumlátorról:
    Másik már nem bírtam ki és 22 óra akksi 44% (ebben volt kb 1 óra beszélgetés, sokszor óranézés, neetzgetés, egy óra zenehallgatás blutuszon,viberezés, vagy 10 fényképezés, aztán negyed órát gpsgettem is vagyis próbáltam a gps programot belőni hogy működik) töltőre tettem végül. Sajnos nincs rootolva még most sem a telefon így a battery status prot nem tudom használni. De ennek ellenére jól bírja(ja kijelzőt is max fényerőn használom). :)

Új hozzászólás Aktív témák