Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tixem

    addikt

    Szia!

    Kedvet kaptam ehhez a tabhoz, a következők érdekelnének, ha lecsekkolnád azt megköszönöm :)

    Eredetileg Asus VivoTab Note 8-ra fókuszálta, a wacom-os tolla miatt, ez a feature lenne igazán fő szempont a számomra: órán jegyzetelés füzet helyett, pdf-ekbe beleírkálás stb. Meglenne az összes tananyag egy helyen, nem kéne papírhadaknak folyton helyet keresni a lakásban, rendszerezgetni pfujjj.

    Ez volna az elsődleges ok amiért tabot keresek. ÉS ha már keresek, akkor nem árt egy kis pihenés a munka mellé :)

    Játékokkal hogy áll? Látom, hogy cod4, cod2 megy. Engem még érdekelne egy valami: ETS2 egyáltalán fut e rajta minimálon, vagy esélytelen?

    A többi nem lényeg, ilyen Bejeweld, Peggle, Plants vs Zombies gondolom megy rajta. Ja majd elfelejtettem: ha a cod4 megy, akkor illendő lenne futni az NFS U2-nek is, esetleg még a Most Wanted-et is megreckírozom, hogy elkocorászik.

    Kb ennyi ami hirtelen eszembe jutott. Aliexpressen most ráadásul 120 zöldhasúért free shiping-gel adják BT-s billentyűzettel és tokkal. Szimpi :K

    Köszi :R

    Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák