Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirpi

    senior tag

    válasz Fix #1 üzenetére

    Mindhárom típus dobozán megtalálható a DBT matrica, ami a modulok előtesztelt állapotára utal. A DBT, azaz Die-hard, Burn-in technológia gyakorlatilag egy stressztesztelő eljárást takar, amelynek során a modulokat 24 órán keresztül 100 °C-os hőmérsékleten és megemelt feszültségen üzemeltetik. Amelyik modul túléli a tesztet, az megkapja a DBT matricát, tehát biztosak lehetünk benne, hogy egy minőségi és megbízható memóriakitet tartunk a kezünkben.

    Hát nem tudom, nekem nem nagyon lenne bizodalmam egy ilyen cucchoz, aminek ennyi mindent ki kellett bírnia már a boltba kerülés előtt. Mi van, ha pont emiatt döglik be néhány nap alatt?

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

  • Sirpi

    senior tag

    válasz Thrawn #9 üzenetére

    Igen, alapvetően először is értettem, hogy ez így értelmes és jó tesztmódszer, csak szerintem mindig ott motoszkálna bennem, hogy nem károsodott-e a cucc egy ilyen agresszív teszttől. Szóval valahogy a "zsírúj" feelinget veszi el ez a teszt. Bár a grafikon tényleg magáért beszél, köszi, hogy linkelted.

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák