Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz twine #42 üzenetére

    Nem mondtam ki, de egyértelmű volt szerintem, hogy elismertem itt a topicban, de a kedvedért leírom. Meleg vagyok! Nem érzek bűntudatot e miatt, nem érzem magam betegnek sem. A magyarázatokba nem mennék bele írtam erről egy másik bejegyzést olvasd el azt. ;) A fórumban meg leírtam a véleményemet a kérdéseidről szerintem.

    Ez a bejegyzés nem ilyen célból íródott, hogy én itt nagy dobra verjem a másságomat. Direkt nem is írtam le, de ha szóba került nem tagadom. Pont ellent mondanék vele az elveimnek.

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • deja vu

    addikt

    válasz twine #42 üzenetére

    Nem tudom ti hol éltek, de eddigi életem során én egy langyit ismertem(osztálytárs), és róla is csak akkor derült ki amikor szerelmet vallott az egyik haveromnak. Meg egyszer diákmunkában kellett együtt dolgoznom eggyel, ő mondjuk nem mondta, de elég volt megszólalnia éreztem, hogy gáz van.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • dabadab

    titán

    válasz twine #42 üzenetére

    "A természetnek van egy rendje,,, ez pedig attól a rendtől merőben eltér.."

    Ami tenyleges rendje van a termeszetnek (amit a fizika, kemia, biologia, stb leir), attol nem lehet elterni, tehat a konkretan letezo dolgok nem terhetnek el a termeszet rendjetol.

    Ha te kitalalsz unalmadban mindenfele "termeszeti rendet", hogy szerinted hogy kellene mukodnie a termeszetnek, az meg igazabol nem a termeszet rendje.

    "Nem értem ezeket a beismeréseket....Miért?"

    Az europai ertelemben vett csalad, ami az egesz tarsadalom alapveto epitokove, alapvetoen ketfele kapcsolatra epul: a szulo-gyerek es a szexualis partner kapcsolatra. Ennelfogva az, hogy ki kivel dug, az nalunk alapvetoen nem titkos maganugy es egyaltalan nem csak a haloszobara tartozik, hanem kozismert teny - innen kezdve eleg egyertelmu, hogy a homoszexualitas is ilyen. Ez mondjuk annyira baromira nyilvanvalo dolog, hogy akinek ez nem esik le, az teljesen biztosan nem gondolt bele a dologba egy masodpercre sem.

    Ami miatt ezt kulon be kell ismerni, az az, hogy van egy rakat ostoba, kontraproduktiv eloitelet es tevkepzet (amikbol eleg szep valogatast hoztal ossze), amivel a homoszexualisoknak meg kell kuzdeniuk - eloszor minden bizonnyal sajat magukban, majd utana a kornyezetukben.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák