Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz D1Rect #90 üzenetére

    Nem akarok görény lenni, de ha már jóelőre megvették a bruttatáp vga-t csak ezért, akkor arra azt tudom mondani, hogy szopi-szopi, és erősen baszi.
    Ki az az állat, aki csak egy konkrét játék miatt hónapokkal korábban, demo meg minden nélkül megvesz egy felsőkategóriás vga-t ahelyett, hogy várna pár hónapot, mire nemcsak a játékról derül ki ez-az, de esetleg a hardver ára is csökken?
    Ha valaki előre bevásárolt csak ezért a játékért, és most feleslegesen tesped a 100K-s vga-ja, akkor minden tiszteletem ellenére: azon csak hatalmasat tudok röhögni, még úgy is, hogy persze, átverés a köbön a Crytek részéről.

    Mert a közel 10 éves konzolon is el kell futnia.

    Szar ez a duma. Az egész fejlesztési idő alatt azt nyomatták, hogy párhuzamosan folyik a fejlesztés. Most meg azt nyomatják, hogy valójában a konzolosok kaptak PC-portot, nem a PC-sek konzolportot.
    Nehogy már megint a konzolok fikázásával próbáljuk elterelni arról a tök nyilvánvaló tényről a figyelmet, hogy aki azt várja, hogy Crysis-szintű erőforrászabáló, futtatásra 2 év elteltével alkalmas techdemo-t akart, az egyszerűen eltévesztette nemcsak a piacot, de konkrétan a bolygót meg a galaxist is.

    Lehet én nem látok valamit, de nekem csak annyi tűnik fel, hogy egy forradalmi grafikájú közepes lövölde folytatása egy nem forradalmi grafikájú közepes lövölde lett. Majd megpróbálom átérezni a tragédiát, de a helyzet az, hogy én nem nagyon emlékszem olyan INGAME képekre vagy videókra, amik egyébként a mostani grafikánál sokkal jobbat mutattak volna. Értem én, hogy a PC-sek 1. azzal hitegették magukat, hogy a konzolokhoz képest amúgy is kicsi piacuk egy nagyon apró részére, a csilliós hardverrel rendelkező grafikabuzzancsra fog építkezni egy stúdió 2. hitelt adtak egy olyan cégnek, aki már eddig is ismert volt arról, hogy MAXIMUM BULLSHIT. Vazze, a Crytek már egyszer "átverte" a PC-seket az exkluzív fejlesztő-sosemmegyünkkonzolra dumával. Ezek után mit vártak, selyemhernyót?

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák