Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz tome.jr #408 üzenetére

    Elnézve a crysis 2 grafikáját még mindig jóval szebb mint bármelyik játék, kivéve az elődöt, de az se annyival szebb hogy összefosom magam, ez egyszerűen nem igaz. Dx11-el meg nem lesz szebb semmi az emeberek meg ettől várják a csodát :U max annyi lesz hogy beszarik alatta egy 150ezres vga is, közbe ugyanúgy néz, mint 9-be, a dx10 is kb erre volt jó. Egy játékot nem lehet felmutatni, ami jelentősen szebb látványt nyújtana 11-be, mint 9-be. Igazából ez a divat fps-ek terén ezt veszik, nézd meg cod-ot ott a single-t is istenítik néhol, és azt tudom garantálni hogy ez biztos jobb élményt látványt nyújt mint bármelyik cod, attól függetlenül hogy lineáris és még ki se próbáltam. Visszalépés az lehet, de nézd meg a játékok 90%-nál a 2. rész gyengébb mint az előd, vagy csak eladják ugyanazt a szemetet, és meg is veszik, aztán lehet nézni hogy miért ilyen játékokat adnak ki, egyszerűen erre van kereslet. A másik hogy egyes emberek itt túlreagálják a dolgokat, szinte azt magyarázzák be maguknak hogy ez már egyenesen rondán néz ki és ezért fut el a 3 éves gépemen...én nem látom azt hogy ez sokkal csúnyább lenne mint az 1, nyilván le kellett butítani konzol miatt, ezért nem lehettek pl olyan éles textúrák mint az 1-ben, de még így is szebben néz ki pc-n állítólag, így nem is értem miért parázik mindenki erre a témára, az a platform lesz jobban támogatva amelyik több pénzt hoz, ígérgetni meg bárki tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák