Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    Hát én az évek folyamán annyi inteles gépet pakoltam össze, hogy meg sem tudom számolni, és csak néhány amd-set. De most eléggé elbizonytalanodtam, és elkezdett foglalkoztatni a gondolat, hogy átállok az amd-hez. Miért is? Mert nem tetszik az intel üzletpolitikája amit a középső szegmenssel csinál. Kapásból van két foglalatuk, amik átjárhatósága/átláthatósága :)) Belerakták a processzorba a videókártya magot akár akarom, akár nem. És azt kifizettetik, akár akarom használni, akár nem, meg az alaplapjaikban is benne az extra hóbelebanc akár akarom, akár nem. Ezekkel a lépésekkel beszorítják a gépek későbbi fejleszthetőségének határait.
    Az amd-nek van 1 foglalata, válogathatok bele a belépőszinttől a brutál CPU-k ig, és nem erőltetik rám az alaplapi videókártyát, ha én nem szeretném.

    Sajnos a tapasztalatom azt mutatja, hogy ami elromolhat az el is romlik egy olyan gépben, ahol minél bonyolultabb a szerkezet. De majd az idő megoldja, az agájaimra pedig megkapom a választ, hogy melyik platform az életképesebb.

    Amúgy a cikk tetszett, rávilágított olyan dolgokra, amik alapján a közeljövőben dönteni fogok, ha rám bízzák.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák