Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacint78

    addikt

    válasz mikung #11 üzenetére

    Ahogy a példa is mutatja, nem drágább. Ott van a szerződésben a garantált sebesség, az, hogy az elérhető maximális sebesség függ a infrastruktúrától és az is ugyanannyit fizet aknél nem 50, hanem csak 40Mbit a maximális sebesség, de a kissebb csomag csak 20Mbit például, de akkor már mégiscsak az 50-est fizeti az ember, mégha az 50-re esélye sincs, de mégis gyorsabb, mint a 20 és ezek mellett a többi már felsorolt feltétel. Amikor a Tével harcoltam, alaposan áttúrtam az ASZF-et, mert nem akartam idiótának tűnni, sikerült is megszabadulni tőlük a két évnyi hosszabítás aláírása után kötbér nélkül, de tisztában voltam azzal, hogy a szerződés szerint nem sok esélyem van. Csak azért sikerült, mert tényleg sikerült valami borzalmasan szar modemet hozniuk, amit akármennyire is korlátoztak összevissza szakadozott, pedig előtte ADSL2 módban is gyorsabb és stabilabb volt egy másik modem (pláne amit vettem, de azt nem engedték hazsnálni a vonalukon...), mint szerződés hosszabítás után a VDSL-el. Szóval, mint látod megéri nekik és nem is lett volna más választásom, ha nem lett volna a helyi kábeles szolgáltató pedig egy faluról beszélünk és ezzel nagy mázlim volt. Még budapesten is van rengeteg hely, ahol nincs más és akármilyen szar is a szolgáltatás nincs választásod és fizeted a szart is.

    Ezek után még mindíg megérné fejleszteniük?

    type your text here..

  • UnSkilleD

    senior tag

    válasz mikung #11 üzenetére

    addig fogják húzni amíg csak lehet, ez üzlet, a lényeg a profit

    "Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

Új hozzászólás Aktív témák