Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zaki_

    csendes tag

    Hi!

    nekem is ilyen házam van már vagy 3 hónapja, eddig egész jól megvoltam vele
    aztán vettem két házhűtőt és innentől kezdve már nem igazán vagyok megelégedve, az előlre beszerelt elég hangos volt mikor , mert a ház
    elkezdett hangokat adni, nem hangosat de jellegzeteset, na gondoltam kiveszem,
    mikor csavarom ki halkabb lett, na mond így jó lesz talán, de mégsem

    most az van hogy 1 csavar fogja , és még egy anyát is odaraktam, így a leghalkabb , a hátul lévőt nem hallani

    probálkoztam mindennel már ,mivel idegesített, szétszettem az egészet
    tápot is kivettem,ház elejét is levettem, alaplapot kint elinditottam
    mi rezeghet vajon , mindent végtapiztam a házban, hátha meglesz mi rezeg és akkor rögziteném valahogy,
    a házhűtőt ráraktam a ház tetejére, a ház aljába, oldalra fektetve a keretre és mindig bugott , és házhűtők voltak csak bent, hát elég érdekes hangja van, a hátsó is szól(berezegtetett) ,csak azt a procihűtő miatt nemlehet hallani ha bentvan az alaplap,
    így mostmár a hátsót is csak egy csavar fogja,

    de azért ez elég nagy gáz , hogy ezt nem tesztelték le, hogy igy berezonál, de akárhova teszem a teljesen üres házba mindig bug , és minig ott a legjobban ahová teszem, a ház bug , elég érdekes

    meg akárhányszor veszem ki az alaplapot és teszem vissza, más bugás lesz,
    eddig ha feltettem a ház oldalát nem volt bugás , most ha felteszem kikapcsolt hűtők mellett is bug, de mindegy az oldalt asszem nem rakom fel , mert
    bekapcsolt házhűtők mellett is rendesen bemelegszik, levettem és 5-10 perc alatt
    -7 , -7 fokott esett a proci, és alaplap hőmérséklete is ,+ aztán még tovább csökkent úgy 30/40-re (40/50-ről indult)


    ja és volt itt egy hozzáértő hozzászólás , az előlre szerelt házhűtő kapcsán
    tom hogy azona házakban alapból hátul van , de az csak kifújja a levegőt a házból, az elsővel meg be kéne fújnod a házba(hogy legyen mit kifujnia) , és nem vinyohűtésre való, hehe

    na pá

Aktív témák