Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtasystem

    őstag

    Re: Cib internetkártya Logout cikk

    Valóban ez tűnt eddíg a legjobb megoldásnak, már jó ideje használtam is ezt a kombinációt azonban a napokban problémák merültek fel.A Paypal és a Clickbank "azonosíthatatlan kártya" hibaüzenettel dobta vissza a Cib internetkártyát. A Google 3 nap késéssel ugyan meg tudta terhelni az adott összeggel de a hibaüzenet ugyanaz az volt az azonnali terhelés időpontjában.Úgy néz ki valami nem stimmel a mastercard körül a Cib- nél pedig csak néznek pöszén mert ugye hozzájuk el sem jut a terhelés és még csak mondani sem tudnak semmit hogy mi lehet a baj.
    Kezdem bánni hogy lecseréltem a jó kis KDB bankos Visa dombornyomottamat ( anno ez volt az egyetlen amihez letét nélkül hozzá lehetett jutni) erre a Cib-es internetkártyára.
    Szóval internetes vásárlásra most per pillanat én nem ajánlanám.
    Szerencsére már a Cib sem kér letétet a Visa dombornyomottért úgyhogy én azt javaslom.
    Nekem a Visával még nem volt bajom de még emlékszem rá hogy pár éve csak néztek rám hogy mit akarok az OTP-s mastercard dombornyomott(!) kártyámmal amikor vásárolni akartam vele egy külföldi site-on.Ezentúl egyértelmű hogy csak Visa.

    [ Szerkesztve ]

    http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

Új hozzászólás Aktív témák