Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Pug #12 üzenetére

    És arról mostanság már nem vagyok meggyőződve, hogy csak az AMD tehet. Hogyne, az FXek nem csúcs XEONok, de egész jó áron olyan terméket kapsz, ami alap órajelen pl baromi közel teljesít az I7ekhez (SW Battlefront tesztek), és akkor még nem beszéltünk arról, hogy brutálisan lehet őket tuningolni. Mindet.

    Most vettem 7870K-t, Crossblade Ranger alaplappal 16 GB 2400MHz RAMmal, és úgy voltam vele, hogy most az a fontos, hogy legyen végre egy gépem, aztán majd később lesz belőle gamer gép, de a pofám leszakad, hogy AW 40 FPS medim fullhd, 40 FPS WOT Full HD medium, 120 FPS LoL FULL HD Very High beállításokkal szaladgál. Nem vártam, úgy voltam vele, hogy majd ha más nem jól lebutított grafikával eljátszogatok, ehhez épes élmény.:) Szóval most úgy gondolom, hogy az AMD meglátása elképzelése működhet. Olyanoknak, mint én, akik csak játszani akarnak, de nem fps buzi, APU, a maradéknak meg ott a dGPU, lehet venni igen jó darabokat. AMD oldalon. :)

    Közben megint letöltött egy játékot, megyek is kipróbálni.:)

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák