Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Espla #5 üzenetére

    Nem kell hozzá warez. Aki annak idején támogatta a Kickstarter kampányt (pl. én is) az már tolhatja egy ideje early access-ben Steam-en keresztül. Sokat kalapálnak rajta a fickók, jópár hónapig játszhatatlan volt, annyira optimalizálatlan volt az engine. Mostanra kezdi beérni magát, bár sajnos az én konfigomon (adatlapomon látjátok), így sem nagyon tekerhetem a grafikát a middle beállítás aljánál feljebb. De még úgy is nagyon jól mutat. Illetve borzasztó sokat tölt, remélem ezzel csinálnak valamit. Mondjuk így kicsit visszajött a retró C64 feeling amikor hosszú percekig töltögettünk játékokat szalagról :D

    A régieket pl. GoG-on lehet megvenni, fel vannak újítva hogy menjen az új vasakon (de ezt biztos írták már előttem), illetve a Carma1 pár napja elérhető Steam-en is. Megint csak aki áldozott a Kickstarter-ben, kapta azt is ingyen :) De én pár hónapja újra végigtoltam Nexus10-en ugyais már Android-ra is van fél éve durván :) Apropó, oda jöhetne is a Carma2.

    sanchezsa: Nekem úgy rémlik a repülés irányító toronynak voltak ablakai is. Azon át is kiugráltak? Egyébként az ilyen kreténségek miatt tetszett a Carma2 is. Sőt én voltam olyan mazochista hogy a TDR2000-et is végigvittem. Abban még K.I.T.T. is volt :D A TDR-ben volt egy lehetetlen nehéz misszió, annak borzasztó sokszor neki kellett ugrani mire sikerült :) Azt hiszem ez volt az: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák