Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rrunner

    csendes tag

    Sziasztok,

    nekem is megjott a napokban, tegnap ejszaka koltoztettem at a felesegem cuccait a regi telefonjabol ebbe.
    A hivassal nekem is bajom volt, amig at nem allitottam GSM/WCDMA automatic-bol GSM only-ba, azota minden popec. 2. SIM slotban jo volt, de ott nincs 3G, ezert az elsot massziroztam tovabb, miutan kiderult, hogy a mikrofon es a hangszoro mukodik, igy kett meg a megoldas.
    Nekem Samsung Galaxy S3-mam van, kb ugyanazt tudja, de ebben mintha tobb maradna az 1GB rambol alkalmazasok futtatasara. Ami ebben jobban tetszik, mint az SGS3-ban az az ara, :) a nagy kijelzo, a sztenderdnek tuno, nem agyon-customizalt android rendszer, es a relative keves eloreinstallalt szemet.
    Ami az SGS3 mellett szol, az a super amoled kijelzo szintelitettsege, ahhoz kepest ez fako illetve a kevesbe "olcso" megjelenes.
    De nem fair a kettot osszehasonlitani, csak momentan nekem ez a ketto van.

    Mindenkeppen mihamarabb SD kartya kell bele, ha a telefon storage-ba telepitesz alkalmazast, majd bedugsz egy SD-t, akkor onnan akarja futtatni, es egyszerubb leszedni es az SD-re visszatenni. Ez lehet, hogy nem iwing fuggo persze.

    Ha lesz meg erdekes tapasztalat, visszajovok es irok.

    udv
    rrunner

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák