Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz gabipaci #155 üzenetére

    De az új generációs Mambáról beszélsz?mert ha jól tudom van egy ősöreg, van egy újabb és van egy 3. generációs. valami apró átalakítással. Eddig ahol olvastam azt írták milyen jó meg ez meg az. Próbálni nem próbáltam még .Volt egy deathadder v2-m még nem rég, fél évet bírt aztán elkezdett duplán kattintgatni. el sem hittem , először arra gondoltam hogy biztos softver hiba, de aztán itt a fórumon azt olvastam hogy ez elég megszokott. fél év alatt kifektettem.

    gekkoXT : Nekem se volt vele különösebb gondom, de hardcore szinten sajnos kevés volt. Amúgy ergonómiailag nem tökély, de nagyon szépen lehetett húzni vízszintesen akár 12 cm hosszan.Pl Nagyon fontos ahhoz hogy sok HS-t tudj szórni a népnek :) Sokan azt gondolják hogy a szimmetrikus egér elavult, pedig a G300 ET ben és Q3 ban példaértékű, hogy milyen könnyen tudod húzni egy vonalban akár 180 fokon át. A jobb kézhez kialakított egerekkel ez nehezebb mert automatikusan "elhúz" a a kezed. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák