Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    válasz WolfheartGR #197 üzenetére

    Hát nem tom, nekem még soha nem volt bajom az érzékelővel. Egyik egérnél sem. Mármint a kettő közül. Egy dolog van a G500-ban ami szerintem nem kéne bele. A görgő oldalra billenthetősége. Magát a görgőt imádom, nekem 3,5 év alatt nem sikerülte "kikopnia". Még mindig tök határozottan kattan, tény, hogy kisebb erővel kell görgetni, mint a G400-ast, amit azóta már utálok is (meg a legtöbb egér görgőt). A szabadon futó mechanizmusához meg baxottul hozzászoktam, netezésnél, irodai alkalmazásnál hihetetlen nagy segítség, már aki használja. Előtte is volt élet, ez kb olyan funkció, mint a kocsiknál az ajtószervó. Egész addig feleslegesnek tartod, míg nem lesz egy olyan kocsid, amiben nincs. Aztán meg már nem tudsz becsukni egy kocsiajtót, mert eleinte csak betolod az ajtót, oszt mikor nem húzza be a szervó, 2. próbálkozásra - már csak dühből is - bebaxod mint a WC ajtót. :)
    Ez a görgő olyan kényelmi funkció, ami bár fölösleges, de ha rászoksz, rász*/sz, mert föggővé tesze, és utána nem kell más.

    Játékhoz tényleg felesleges. No de ellenben az oldalra billentés tényleg tök felesleges, mert túl könnyen meg lehet billenteni a görgőt, főleg, ha csak simán meg akarod nyomni. Én nem is programozok oda soha semmit, mert utálom, hogy akarva akaratlanul aktiválom. Olyan fos ez, mint a W8 charm bar, kb. Csak ezt legalább ki lehet kapcsolni. Hát nekem ennyi a bajom a G500-zal. Nálam minden másban veri a G400-at.

    "Szóval messze nem olyan egyértelmű a dolog mint amennyire próbálod itt feltüntetni." - én nem próbálom sehogy feltüntetni, az tény, hogy más minőségű anyagokból építik fel a két egeret, és más minőségű az összeszerelés is. Ez a tény. Hogy aztán ez kinek hogy jön be az már egyéni kérdés. Olyan parttalan vita ez, hogy BMW M5 vagy 760Li. Van akinek a kényelem, van akinek a nyers teljesítmény számít többet...

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák