Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    No most kell megtennem azt a kommentet, amit valószínűleg soha senki nem fog elhinni nekem, így 56 perccel az előző után. Úgy fest 3,5 év után tönkrement a G500-asom. :O :O :W :W
    Ha nem velem történt volna meg, én sem hinném el. Ennek mekkora az esélye? Itt áradozok, hogy milyen jó kis cucc ez, erre kevesebb, mint egy órával később kampó.

    Amúgy az egér műxik, csak most azt kezdte játszani, hogy én egyet, ő kettőt klikkel néha. Átdugtam másik gépre, ahol nincs fent az LGS, ott is ezt csinálja. Most az lesz, hogy még várok egy kicsit, meg lenullázom a belső memóriát, de ha aztán sem javul meg... csere. Tán csak nem egy G500s-lesz? Amiben nulla az innováció??? :(((
    Mert más alternatívát nem látok. De most azért egy kicsit berágtam a Logira... Hogy egy csúcs hardver 5 évet nem bír ki az már röhej (Nem mintha ismerőseim Razer, és Giga egerei tartósabbak lennének, sőt...)

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák