Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz dchard #4 üzenetére

    Szerintem nálad valami nagyon nem stimmel...Még ha csak feltételesen is de egyetértek veled azt is megtámadod?

    1. Oké. Pont erről beszélek én is. Nézd már meg mi van írva a hírben idemásolom.:

    "A szóban forgó Dual Band, azaz 2,4 és 5 GHz-es sávokkal egyaránt kompatibilis adapter az IEEE 802.11n szabványt alkalmazva legfeljebb 300 Mbps átviteli képes diktálni, míg az AC szabványú hálózatokon 867 Mbps tempóra (ami 80 MHz-en két spatial streamet jelent) is képes. Ez csak a linksebességet jelzi, azaz egy elméleti érték, de az USB 2.0-s megoldások tesztünkben már a csatolófelület határait feszegették, tehát az USB 3.0-nak lehet értelme."

    2. Oké, mondjuk, hogy nincs értelme. Lásd fentebb amit idemásoltam. A cikk szerint van értelme. Szóval nem én vagyok a hülye.

    Érted már mi a problémám?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák