Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz Alexios #39 üzenetére

    Másrészt egy win-nek sem volt 2-3 év a supportja emlékeim szerint ha csak ez a probléma.

    Én nem a support-ról beszélek, hanem az új technikák aplikálásáról. (Teszem azt DX12. IE-ek.)
    A hibajavítások azok jönnek, csak azt a hajamra kenhetem, ha az új játékok megkövetelik a magasabb Win verziót.)

    Az indiai programozókat nyilván hasra ütés szerűen írtam, lehet, hogy kínaiakkal dolgoztatnak? Fogalmam nincs, de ebben a mai maximalizáljuk a profitot minél kisebb beruházással stílus mellett én már semmin nem lepődök meg.

    (#40) Glenda: Ezt kifejtenéd? Mert ez egy kicsit így eléggé slampos komment volt.

    szamold azt is bele, hogy a szoftverkalozkodas merteke nagysagrendileg 95% es 100% koze teheto, platformtol fuggoen. Windowson inkabb 95%, Androidon majdnem 100%. Ergo optimista becsles szerint is kivonhatsz az 1 millio gepbol 950 ezret, hiszen hiaba a kalozkodas, a programozok 100%-a keri a munkabert a honap vegen, nem dolgozik 95%-uk ingyen.

    (#41) Fiery: No-no. Azért gondolkodj el azon, hogy valamiért csak megéri mind az MS-nek, mind a Google-nak... Ha (majdnem) mindenki warez-ol, akkor minek csinálják? Remélem érted mire gondolok.

    (#43) woland_y2k: és akkor ez már ok arra, hogy ha teszem azt nekem szükségem van a DX12-re, viszont annó nagy pénzért megvettem a Win7-et, akkor cserélnem kell?

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák