Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #32839680 #651 üzenetére

    Én is kivárnék a helyedben, mert NV fanként is azt mondom , hogy az ÚJ ARctic sorozat lehet , hogy ütős lesz azj AMD-nél, már ha tényleg megvalósul a sok ígérgetés.
    Állítólag fele lesz a fogyasztás/ hőtermelés, amit HBM megoldásnál nagyon érdekesnek tartok, mert ugye most épp ez a legnagyobb gond ennél a memóriánál,-már Én ,mint laikus ezt megértem a cikkekből- hogy egy tokozásban több hő termelődik és a GPU ez miatt kénytelen alul skálázni magát órajelben. Kíváncsi leszek az új generációkra nagyon, mert ez sorsdöntő lehet. Drukkolok az AMD-nek bármilyen hihetetlen, nem szeretném, hogy az NV egyedül maradjon a piacon. Aúgy szerintem a 380X kifejezetten vonzó kártya középkategóriában, erre kellene törekedni mindenhol nekik, hogy újra piacot növeljenek.

    Előző hozzászólásomat is neked címeztem,arra vonatkozóan hogy az AMD szar e. csak félrenyomtam, bocsánat. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák