Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Döglött Róka #594 üzenetére

    Azért a FHD /stablil FPS nem kellene hogy irreálisan magas elvárás legyen ma már. Nem is tudsz venni szinte évek óta már TV-t ami játékra alkalmas FHD alatt, sem pedig monitort. Itt a VR ,ami igényli a nagy felbontást és itt a 4K is. Elkezdtek végre szállingózni az első filmek is, Spiderman2, Looper, Godzilla, stb.

    Hát igen ez ezerszer lerágott csont már. de az az igazság, hogy a PC mellet szól a használt piac is, ha számít ha nem. Egy előző generációs I5-alaplappal, hűtővel kb 50 ezer, ahhoz egy VGA amin még akad gari, mondjuk egy 280 vagy 760 kb 30-40 ezer. memória 12 ezer. Az alapok megvannak, a többi sallang, kb 40-50 ezer. Ez egy jelenlegi X1 ára, nagyobb teljesítménnyel, sokoldalúbb felhasználással.
    Egyértelműen konzolpárti voltam mindig volt itthon. Imádom a Halo sorozatot, a Last of Us pedig szerintem az utóbbi 15 év legjobb játéka. Mai napig Tekken és Mortal partikat tartunk a haverokkal sok sok sör kíséretében. De nagyon kellene , hogy legyenek a fogyasztóknak minőségi elvárásaik, mert amíg nincsenek, addig sok szemetet fognak letolni a torkunkon, sok pénzért, kevés munkával.
    Amúgy én simán adnék több pénzt egy erősebb konzolért de csak akkor, ha arra olyan játékok jönnének amik ki is használják azt. Ez a legfontosabb. És hát akárhonnan nézzük a jelenlegi generáció ára nyugati viszonylatban egy fél havi minimálbér árát sem éri el.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák