Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #162 üzenetére

    feljebb írtam.
    3x1680-ban.
    dx9.
    és a legerősebb játék a dirt2 lenne...
    nem hiszem, hogy 2 db. 6850 nem hozná a gtx480-am szintjén. néztem összehasonlításokat. természetesen csak fullhd-set és 2560-as 4 mp-eseket.
    (nálam bő 5 mp van.)
    szeritnem ebben a relációban csak az 1 gb vram volt a necces.
    de mivel mint azt is írtam, kikértem erről is véleményt, dx9 alatt, nagy felbontásban (3xfulld, dx9, ultra, ego engine). valahol 1 gb-nál mozgott. akár elég is lehetett volna.
    az ötlet elvetése végül is kicist a nehézkes beszerzés volt anno. (csak külfödről, 55k/db áron jutottam volna hozzájuk...)

    (#163) FireKeeper
    értem, értem. :K :))
    de továbbra sem az ár/érték relációról beszélek, hanem a zsiegerből való "2gb vram felesleges" álláspontra reagáltam, ami ennél a kártyánál más, mint a belépszintű vga-k marketing alapú agyonramozása.
    tehát: nem azt mondom, hogy olcsó, vagy hogy megéri, hanem azt, hogy nem biztos az értelmetlensége...
    (tehát: nem értelmetlen, hanem egyenesen hülyeség.) teccikérteni? :U
    ezt asszem át kell gondolnom, hogyan is van.... :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Cyberpunk #162 üzenetére

    Nekem volt alkalmam már 2002-ben 3840*1024-ben Quake III-azni ;] Na ki mondja meg, hogy melyik VGA volt a szomszéd srác gépében? :D

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák