Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • creation

    senior tag

    LOGOUT blog (1)

    válasz King Unique #85 üzenetére

    A realitás talaján élek.

    Baráti és ismerősi körömben igen keveseknek van sajnos 2.0-át meghaladó külső adattárolójuk. Akiknek kihalt a merevlemezük a külső tokból, azok is inkább csak merevlemezt vettek és cserélték. Akik újat vesznek, még találnak 2.0-át és van aki azt viszi/veszi. Ennek az egyik legjobb oka, hogy sajnos vannak olyan ismerőseim, akik azt se tudják, hogy egyáltalán az USB mire való. De a TV-re már nagyon rá akarják kötni az akármit is.

    Igen, így 2015 tájékán még a win7 telepítés az egyik legjobb indok, de lehetne az XP is. Vállalati szinten sok olyan program van ami csak az alól hajlandó üzemelni és van aki nem telepít ezért virtuális gépet, mert a kollegina az elindításától agyfrászt kapna. Örül ha tudja hol a bekapcsoló gomb.

    Szóval nem kell meglepődni, az a pár ezer fő aki itt PH-n sertepertél és "érti" mi mire való, sajnos kevés azokhoz mérten, akiknek fogalmuk sincs róla, de használják.

    Erre kívántam rávilágítani, amikor azt mondtam, hogy nem tudom, hogy kicsoda az aki ki(fel)használja.

    Itt nem magamra gondoltam, hanem arra a többségre akik nem mi vagyunk!

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Új hozzászólás Aktív témák