Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    Nem ertem az embereket. Miert kell ipadhoz hasonlitani? Mi az ipad? Semmi. Egy a sokbol!
    Nyomkodtam egyet egy boltban, es ahogy hasznalgattam elkezdett zavarni a csunyan kattogo home gomb. Ez masnak meg nem tunt fel? Na es ekkor kezdtem orulni, hogy androidos tablagepet hasznalok. Ja es nem vagyok apple ellenes, van apple termekem es folyton a kezem alatt van. ( billentyuzet :D )

    A masik, hogy egy i5 vagy i7 sokkal de sokkal de sokkal ....... de sokkal erosebb mint az arm procik. A linpack tesztben mennyit is csinal egy csucs tablet? kb 110mflops
    Es ez? Hat amit eddig lattam szerintem valahol a 10 es 20gflops kozott. Hat kb 100-szor erosebb. Es arrol meg nem is beszeltunk, hogy az arm procik (egyenlore) 32 bitesek. A 64bites ketszer annyi adatot tud mozgatni, ergo megfelelo programmal 2-szor gyorsabb.

    Az a kis venti meg biztos, hogy energiatakarekos modban/uresjaratban kikapcsol, szoval szerintem nincs miert aggodni. Igen, engem is zavarna, ha ciripelne, de szerintem nem fog.

    A masik amiert nem ertem az embereket, az az, hogy a pozitivum mindig le van sz@rva, csak a negativot nezzuk:
    - windwos rt ==> nem futnak desktop progik nincs ertelme ==><== legvekonyabb, legkonnyebb, hosszu, uzemido, olcso
    - windows 8 atommal ==> gyenge, sz@r ==><== vekonyabb,konnyebb, futnak a desktop progik, viszonylag hosszu uzemido, olcsobb
    - windows 8 i5-el ==> hangos venti, tul eros, draga, rovid uzemido ==><== eros, gyors,futnak a desktop progik,tobb port (pl usb 3.0), kepes kivaltani egy laptopot

    Csak az karogas megy, ha valakinek kedve van csinaljon jobbat. Igaz most meg nem lehet. Meg kell varni a haswellt, es maris jobb lesz a helyzet. Ez meg szerintem csak szarny probalgatas. Nem lehet minden elsore tokeletes.

    mas:
    Szerintem kicsit novelni kene a kepenyo meretet, a 10 col sokszor kicsi lehet.

Új hozzászólás Aktív témák