Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Megint kezdődik a fight... :U

    Nem akarok beszállni, de nem tartom indokoltnak a plecsnit...
    Aki meg úgy nyilatkozik itt meg, hogy kb a lelkét is eladná ezért a kis almaharapásért, az inkább gondolja át miről is van szó. Egyrészt a cikk végén vannak alternatívák, amik azért a használhatóbb kategóriában vannak, bár tudom ez szubjektív.
    Másrészt a két gép tömege 1kg illetve 1,3kg. Ha subnotebook-ok között nézelődünk akkor 2kg alatt vagyunk. Szóval a különbség mondjuk 5-600gramm. Most akkor nem értem, de tényleg. Ennyire kényelmesek vagyunk, hogy plusz fél kiló után már megy a nyafi...

    Nézzük gyakorlatiasan:
    Aki itt naphosszat hordozza a gépet, sokat...hát nem tudom állva dolgozik talán?Valaki x órát egyik kezében a gép másikkal meg nyomja az ipart vagy mi?? :DDD
    Szóval vagy viszi a gépet fél órán át max aztán úgyis leteszi, vagy átveszi a másik kezébe...de nem hiszem el, hogy az a munka, hogy fogod a gépet és baktatsz...

    Ezen kívül akinek valamiért fontos(tök mindegy miért), hogy konkrétan Air tulaj legyen, annak biztos megéri...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák