Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz r3dsnake #186 üzenetére

    Szia!

    Engem csak az érdekel, hogy miért iphone-t vettél? Szeretnék pártatlan lenni, de komolyan érdekelnének azok a pontok/ előnyök amiért ezt a típust választottad. :)

    Pl nekem is meg van az okom, hogy miért az van, ami..
    - nekem nagy kijelző kellett, mert akkoriban még nem volt se gépen, se tv-m, gyakorlatilag ezen tv-ztem meg hasonlók
    - jó kamera kellett 10mp- feletti, +manuális beállítási lehetőségekkel, illetve raw képességgel (mivel fényképező gépem sincs)
    - 4k video felvétel, mivel ha 1080-ban nézem a videot és zoomolok akkor nincs minőségbeli romlás optika zoomnak néz ki)
    - jó hangchppeset kerestem kerestem, mert sokat hallgatok zenét + fontos a hátlapi hangszóró minősége is (filmek miatt)
    - gyors töltés (nagyon hasznos)
    - SD bővíthetőség (ezért esett ki a oneplus)
    - cserélhető akksi (nekem van +1 a kirándulásokra)
    - meg persze az ár 100k volt
    - stb.. (mlg van jó pár dolog)

    Szóval ilyenekre gondolok, hogy ezeket ha kifejtenéd örülnék. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

  • balazs1022

    őstag

    válasz r3dsnake #662 üzenetére

    Értem, ez világos amit elmondtál. Én is ips párti vagyok. Volt amoled-em ,de azt soha többet.
    Hát igen, sokan mondják h nem sokat veszít az értékéből és így szinte mindig új telód lesz. Amúgy ha jól tudom Dragon Trail kijelzőt használ az apple, Sztem az jobb mint a Gorilla glass. Illetve nagyon jó az iphonokban a DAC. Kb ez a 2 amit úgymond jobbnak találok benne.

    Oppo-nál is szokott Black Friday lenne nagyon jó akciókkal. Garanciáztatni is volt lehetőségem és általában zsír új készüléket adnak a régi helyett. Amúgy ha 1x úgy adódik azért próbálj ki egy másik platformot is, De ne feltétlen a samsungot.

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák