Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xlsi

    csendes tag

    válasz atish15 #8263 üzenetére

    Kihangosítva működik?
    Valóban kicserélték?
    Lásd pl az én problémám lentebb. Maga a modul működik, de nincs kép.
    Ha egy sufnis helyre megyek vagy kikapok egy minden hájjal megkent szervizest...Jaj, pici mozgatás, aztán beindul a cucc. A) ver figyu öreg, adj 1500,- szétszedtem, ment stb. B) ver kész a cucc, 8000Ft, zsír új hangszóró (aztán a régi van benne) C) ver, cseréljünk alaplapot is! Nem kell extrém fantázia hozzá!

    Bár én nem tudom hol voltál, ki cserélte ki.
    De vegyük azt az esetet, hogy megfelelő gondossággal járt el és a hely is az igényes kategóriát képviseli.
    Ebben az esetben gariban visszavinném. Adjon rá valami megoldást, mikor komoly összegeket leszurkolsz ne csak találgasson! Egy alaplap csere nem 2 fillér ugye.

    De, hogy mikre lehet gyanakodni:

    Az alaplap hiba megállhatja a helyét. Ha maga a csatlakozó rossz az alaplapon.
    Előfordulhat, hogy nincs rendesen leszorítva a kábel. Én pont most raktam vissza rosszul egy kis fémlapot, ami ezeket a kábeleket szorítja le. Hát, a kijelző az konkrétan csíkos volt, villogot meg minden.
    Helyre raktam, kész. Félperc, csak benéztem a dolgot.
    De ha te elkezded használni a telefonom... lehet elviszed szervízbe, ez a kijelző elszaródott!

    A home gomb pl csak akkor megy ha 2 kis fémpöcök rendesen "rövidrezár".
    Ha ez nem történik meg... arra is hiheted azt, hogy elszaródott a telefonod gombja.

    Az ájfón könnyen szerelhető, nincsenek bonyolult dolgok benne. Véleményem szerint, ha átakarnak vele verni akkor nagyon-nagyon könnyű. :)

    Szummaszummárum az alaplap csere megoldhatja, de azért már kapsz sima i5-öst.

Új hozzászólás Aktív témák