Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azopi74

    addikt

    válasz Duck663 #24 üzenetére

    Az iptv és a "hagyományos" digitális tv is a múlté, az OTT szolgáltatásokban a jövő. Telecom-nak is úgy kéne nyújtani a tv szolgáltatást, de a többieknek is (upc, digi), persze sokkal olcsóbban, és anélkül, hogy bármilyen set-top-boxra szükség lenne, hanem úgy, hogy minden okostévés és tévéokosító platformra, PC -re, mobil OS-ekre stb legyen app, és az adás x ideig megtekinthető legyen on-demand módon, anélkül, hogy a felhasználónak kelljen vcr-ral rögzíteni a műsorokat.

  • Xahsio

    csendes tag

    válasz Duck663 #24 üzenetére

    >Hála az égnek más szolgáltató kínál digitális kábel TV-t, így ahogy a hűség lejár, pápá telekom.

    Én is hajszálpontosan ebben a cipőben vagyok. Ma délelőtt írtam alá a DIGI-nél, jövő hét vége fele jönnek bekötni.

    A sztori onnan indult, hogy keresett bennünket egy Telekomos üzletkötő, hogy lejár a hűség hamarosan, eljönne megnézni, mit tudunk tenni.

    Eljön, azzal kezd, hogy van most a Telekomnak egy ún. "DIGI-gyilkos" (saját szavai) csomagja, amelynek keretében bla bla bla. A végeredmény az lett, hogy 14000 Ft helyett fizettünk volna valami 9000 Ft környékén 120/10-es netért, 1 db set-top box-szal, ingyenes telekomos hívással 60 valahány IPTV-s (megjegyzem elég tré minőségű adással, HD csatornák nélkül!!) csomagban.

    Felkerestük a DIGI-t, új ügyfélként, szintén 2 éves hűséggel 7000 Ft-ot fogunk fizetni 90 csatorna (ebből 25 HD) 200/50-es net ill. 3/6 Ft-os percdíjas csomagért. 4, azaz négyes db set-top vagy akármilyen boxért, amin lehet TV-zni. Mindehhez hozzátartozik, hogy minekután a régi routerem álltában meghalt (?) venni kell egyet, mert a DIGI nem ad. (Egyszeri költség..)

    A telefont úgy kell érteni, hogy vezetékesen digi-s ügyfelet 2 Ft-ért, nemdigiset 3 Ft-ért, mindhárom mobilt pedig 6 Ft-ért fogunk hívni percenként...

    Ahogy néztem a másik topikban, mindenki a DIGI felé menekül, vagyis jó választásnak tűnik. Arra basztam rá annak idején, hogy a digi pont kb. 3-4 hónappal később jött be az utcámba, mint hogy a telekommal leszerződtem volna...

Új hozzászólás Aktív témák