Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph0nak

    csendes tag

    Én Bp-en lakom az egyik sárga részen. Múlt hónapig 2mbites adsl-en nyomultam, most épp 20/1mbit (be van húzva az utcáig az üvegszál már egy ideje aknába, csak eddig nem volt szabad kapacitás úgy látszik, vagy elfelejtettek szólni, én már nem is érdeklődtem, mivel amikor tavaly átjöttem hozzájuk más szolgáltatótól, nem kaptam jobbat, mint a 2 mbit, légvonalban a telefonközpont majdnem 3 km, gondolom ott volt a DSLAM), de ne szülőknél pár utcára pl. most "sincs szabad kapacitás", a net+iptv megrendelésüket visszamondta a telekom ezzel az indokkal (ügyfélszolgálatosok persze nem tudták, hogy nincs). Így lett nekik 1 mbites externet szereld magad adsl, úgysem használnák ki a nagyobb sebességet (mivel a tv így maradt nekik az eddigi upc direct műholdas + mindigtv ingyenes 8 csatornája). Őszintén szólva nekem most a 20 mbit (igazából több is kicsit, 22-23 mbitet mér a speedtest.net - 1,5-öt fel) is rohadt gyorsnak tűnik az előzmények után, percek alatt lejön egy film vagy sorozat epizód (nem full hd-s verzió persze), szinte el sem tudom képzelni, milyen lehet ennek a 10- vagy 20-szorosa... az már olyan lenne mintha pendrive-ról vagy usb-s vinyóról másolgatnék sebességben :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák