Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    kérek egy ilyet többek között raid-del és 4870x2 cfx-el :D szerintem kb 1évi fizum menne rá hirtelen :D

    szó szerint: "brutál és az ára is..."

    nem akarok flémet szítani, de ki az a sznob, aki csak a név miatt alienware gépet vesz? mert itt tényleg csak a név miatt fizet óriási felárat az ember... szerintem ha 2milliárdot nyernék lottón, akkor is meggondolnám, hogy kiadok-e ennyit egy gépért, vagy inkább magam összerakom a töredékéért... vagy külföldön a bankok kedvező lízing-konstrukciókat kínálnak alienware gépekre is? :D

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Abu85 #5 üzenetére

    hát nem tudom... de akkor meg inkább összerakatnám a számtekboltossal, ha nem értenék hozzá... ...a különbözetből meg elvinném a családot 2hétre jamaica-ra nyaralni :D ...vagy csak komplett gépeket forgalmaznak? :D
    (németeket ismertem személy szerint és hiába voltak jómódúak, meggondolták, mire költik a pénzüket... furcsa is volt kicsit elsőre, de tényleg nem szórták egyáltalán a pénzt...)

    nem mondom, örülnék, ha egy ilyet valaki hozzámvágna, hogy: "tessék, mostantól ezzel szórakozz", de nem fenyeget az a veszély, hogy ilyet vegyek... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz pdave #6 üzenetére

    szerintem ha nyernél a lottón, lenne annyi időd, hogy kényelmesen tökölhess egy géppel... :) hacsak nincs hányingered a gépszereléstől, mert pl szervízben dolgozol, ahol napi 8órában gépeket szedsz szét és raksz össze... :)
    én speciel bevásárolnék ilyen esetben és elszórakoznék a gépszereléssel... le kellene kötni az embernek annyi pénzzel is magát, mert ha csak dorbézolna, gyorsan ráunna... azt is csinálnám mellette azért... de mértékkel :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #9 üzenetére

    tudom, hogy milyen különbségek vannak fizetésben meg mindenben, de alienware mellett van még tucatszámra cég, ami hasonló konfigot sokkal olcsóbban rak össze... de tőlük is vesznek, mert különben már nem léteznének... tehát ebből csak azt akarom kihozni, hogy van akinek a név megéri azt a hatalmas pluszpénzt...

    #10 tudom, milyenek itt a boltok/boltosok, mert volt már csomó negatív tapasztalatom... itt kecskeméten is csak 1 boltban bízok meg igazán, mert garanciával soha nem szórakoztak még és nem próbálják meg átverni az embert... vesztem már össze több helyen is boltossal, amikor a gagyit próbálták tukmálni... gépet is pakoltam már össze jópárszor, igaz csak az olcsóbb kategóriában, szívességből, ismerősöknek... főleg netre, filmre meg irodai alkalmazásokra... de ezek jól sikerültek és nem hívogatnak, hogy baj lenne velük :)

    amúgy alienware szolgáltatásokban nyújt valamit a gépek mellé? mert ha nyújtana, akkor megérteném az áraikat... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz marcus.fenix #25 üzenetére

    pont egy ilyen autós példát akartam felhozni... itt városban rengeteg luxusterepjáró van, bmw x5-ösök, audi q7-ek, porsche cayenne-ek, a volvo és a lexus terepjáróiból is van még pár... esznek párszor annyit, mint egy bmw 120i (az egyik álmom) és igazából semmi hasznát nem veszi a gazdája azt leszámítva, hogy magasról lenézheti a többi autóst... mert nem azért van neki nagy kocsija, hogy a családjával és 2hétre elegendő cuccal mászkáljon... általában az ilyen emberek egyedül szoktak mászkálni (fülre ragadt telefonnal), nagy ritkán +1 embert látok mellettük... a különbség az említett 120as bömihez képest annyi, hogy nagyobbak, "dögösebbek" és 5ször annyiba kerülnek minden tekintetben... de belül ugyanolyan szintű minőséget kapsz... és az adott célra ugyanúgy megfelelne mindkettő... még annyi a különbség, hogy a kisebb kocsit nem nézi meg szinte senki... (max csak a hozzám hasonlók, akinek az tetszik konkrétan) a nagyobbra azért csak felfigyelnek...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Godefroy #48 üzenetére

    most a terepjárókra gondolsz, vagy az élijenver-re? :D tényleg nem szeretnék luxusterepjárót... beérném max egy 3as bmw-vel vagy egy honda civic-el is... vagy egy toyota auris-szal... :) asszony yarisánál jóval nagyobb és szerintem jó kocsikat gyártanak a japánok... főnök vett feleségének pár hónapja egy aurist és nagyon profi munka... nagyobb is, mint egy corolla és szerintem egy kényelmes családi autónak tökéletes lenne...

    ha pedig élijenver-re lenne pénzem, összevásárolnám inkább a minőségi alkatrészeket... előkapnám a flexet a fúrót meg a festékszórót és átalakítanék egy házat saját kedvem szerint... lenne "mephiware" :D a különbözetből meg simán kijönne a karácsonyi nagybevásárlás meg 1 wellnesshétvége :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #51 üzenetére

    a marketingen múlik minden... ha tennénk a ház oldalára 2db ddd-s szilikon csöcsöt meg alá egy usb-s vibráló művaginát, ami meleg lenne a belső hőmérséklettől, szerintem lennének vevők... lehetne a szlogen: "a gép, ami a felhasználó minden igényét kielégíti..." :) és így el lehetne adni 8000 dollárért :)
    egyébként meg ha házilag csinálnánk ilyet minőségi cuccokból, design házzal, jó szervízellátottsággal, minimális haszonkulccsal, nagy lehetne a kereslet... én mindig is a "sok kicsi sokra megy" híve voltam... tartottam erről eszmefuttatást pár éve a helyi disco tulajának is... nem fogadta meg a tanácsaimat... be is zártak... (ez nagyon off innentől, de rohadt drága hely lett és 20emberből akartak meggazdagodni... mellesleg a kisebbséget odacsábították mindenestől... és este 11től reggel 3ig nem lehetett kilépni a helyről, nehogy a szomszéd kocsmában igyon a nép feleannyiért... előtte pedig faluhoz képest felfutott hely volt... átlag szombatokon is 600-800 vendéggel... ugyanakkora árakkal, mint a szomszéd hely... stb...)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #53 üzenetére

    tudom, hogy nem ilyen egyszerű... arra akartam mutatni, hogy az általam 2másodperc alatt kitalált csöcsös ötlettel is meg lehetne célozni egy réteget, ami jóeséllyel megvenné... :) mert most ez szerintem kicsit ilyen presztízs-dolog, ha valakinek alienware-e van... pl a mercinél is a nevet fizeti meg inkább az ember... minél drágább egy autó, kb annál nagyobb az árrés rajta... németeknél sokkal több a merci, mert annyira nem érzékenyek az árrésre... nálunk azért jóval kevesebb van belőlük és az újabb mercik szinte "rétegautónak" számítanak... ugyanez van az alienware-el is... külföldön biztos sokkal jobban viszik, mint itt... nálunk meg csak a "kiváltságosoknak" van...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz MegalodonS #57 üzenetére

    azt én egy szóval nem mondtam, hogy nem jól néznek ki... :) az autós összehasonlításban meg egy elég jó bmw-t hoztam összehasonlítási alapnak a többtízmilliós luxusterepjárókkal szemben :)
    jártam amúgy az oldalukon párszor és poénból raktam össze gépet onnan... csak úgy kíváncsiságból, hogy mi? merre? hány méter?
    a minőséget nem kérdőjeleztem meg egyáltalán... csak hasonló minőségi alkatrészből ha te raknád össze a konfigot, az töredékében lenne...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák