Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulaszu

    senior tag

    Nos, tegnap óta nálam van a készülék és próbálgatom.
    Én az eBay-en vettem egy német csomagküldőtől 170 EUR-ért.
    Járok ki ide, úgyhogy egy itteni címre kértem és ide a kiszállítás az árban benne van.
    Tegnap este csak bekapcsoltam és megcsináltam a beállítás varázslót, de mással nem volt már időm foglalkozni. Feltettem még a töltőre és ott pihent reggelig.
    Ma napközben már nyomkorásztam, de nem sokat, mert az irodában nincs wifi, és most még 76%-os a töltöttség. (Hozzá kell azonban tenni, hogy sim kártya még nincs benne)
    Eddigi tapasztalatok:
    Bekapcsoláskor talált magának egy firmware frissítést (4.0.4-010.04) amit fel is tettem.
    Androsensor:
    "Mágneses mezőre" és az "Orientációra" is azt mondja, hogy "Várakozás eseményre" és nem történik semmi.
    (pedig ITT azt írják, hogy van benne E-compass)
    GPS:
    Földszintes lapostetős Irodában 1 födém alatt nem talált jelet, azonban ha kimentem a parkolóba, akkor kevesebb mint 1 perc alatt talált 9 műholdat és bemérte magát.
    Antutu: 6556
    Ha valakinek van még kérdése hozzá tegye fel, szívesen tesztelek, mert ráérek.
    Nagy android tapasztalattal azonban nem rendelkezem, mert csak kicsit több mint fél éve vagyok okostelefon használó. Ezelőtt 918D-m volt, de az kicsinek bizonyult az ujjaimhoz :)

    [ Szerkesztve ]

    gyulaszu

Új hozzászólás Aktív témák