Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz csongi #22 üzenetére

    Projekt Ara már most biztosan nem az lesz amilyet te elképzelsz, hogy akármilyen telefont összeraksz és lesz akár egy felsőkategóriás cuccod. Projekt Ara most is van, de a hozzá való alkatrészek gyatrák, abból egy alsó-közepet fogsz max összeállítni. Az Alcatelhez meg pont azt hasonlítottam ami illik. Alcatel kamerája is gyatra, pont illik a Doogee-hez. Semmivel nem tud többet, max a fém keret, de attól nem hiszem hogy le kéne hasalnom, mert hú de jó. Ráadásul szó sem esett arról, hogy az Alcatel supportja pl hulladék. Pedig az is fontos. Ebben is jobb a Xiaomi. Egyszerűen semmi olyan pozitívumot nem látok ebben a telefonban, ami miatt ennyire kellene dícsérni, mert a többiek fölé emeli, miközben más márka akár nevesebb akár noname hozza ugyanazt, vagy még jobbat is. Lásd a példákat.
    Az hogy nagyobb akksikkal nem lehet vékonyabbat gyártani, az meg max a mostani li-ionos akksikra igaz. Bár ez sem feltétlenül, mert ez a technológia is fejlődött. Olyannyira, hogy ha a régi nyomógombos nokia időszakából vennénk az akkori li technológiát, akkor kb 2x olyan vastagak lennének most ezek az akksik, csak ez neked elsőre nem tűnik fel. A gyorstöltést használd egészséggel. Bizonyára jól fog esni, hogy 1 vagy félévente az akksi élettartam eléri azt a szintet mint gyorstöltés nélkül 3 év alatt, vagyis a névleges teljesítménye erősen esni fog. Neked ez lehet hogy jó, másnak attól még nem, arról nem is beszélve, hogy ha kint vagyok a pusztában mert épp kirándulok, akkor hova dugjam be a töltőt akár csak 10 percre is? A s.ggembe? :D

    [ Szerkesztve ]

  • Shyciii

    veterán

    válasz csongi #40 üzenetére

    Mi4 és Mi3-at azért hoztam példának, mert ugyanúgy 5", ugyanaz a méret. Tökéletes példa, hogy lehet nagyobb akksi. Jah és a Mi4 nem azért 80eFt, mert a nagyobb akksi ennyivel többe kerül. nem az akkumulátor dobja meg az árat jelentősen, úgyhogy ezért sem lehet kifogás az Alcatelnél.

Új hozzászólás Aktív témák