Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz fonix232 #4864 üzenetére

    Tény de emlékszem a live with walkman fórumra.Elsők között vettem.Utána megjelent Tmobilnál is.Ez után lecsökkent az áruk Tnél 35k 32k ra.Elkezdték venni.Mindenki sírt egymás után hogy újraindulgat,fagy meg már mit tudom én..(ez 2.3 alap rommal volt és nem tettek rá semmit sem.)
    Más gyártók is megengedik maguknak ugyan így mint ennél.(tény hogy valamivel kevesebb hibás darab van)
    Bladenél nem azért cserélték rögtön mert milyen jó fejek voltak hanem mert nem volt szervíz meg új volt anno stbstbstb....(rég volt már nem nagyon emlékszem)
    Régi live with walkmanomnál is voltak összeszerelési hibák.Rátettem a hátlapot(zsír új teló) és alig fogtam meg már nyöszörgött az egész.(Nem a hátlap volt a hibás.) Utána szilikon tokban tartottam és nem volt semmi baja.Eladás előtt véletlenül észrevettem hogy van egy bevilágítás is a képernyő sarkán.
    Volt Defy-m annak meg fullra ugyan az volt a baja mint az alcatelnek.(Bevilágítási gondok..)
    De pl most nálam sincs keret nyöszörgés.Bevilágítás az alap mindenhol.Gombok egyenletesen világítanak.Újraindítás amint említettem még a legelején egyszer volt amikor legelsőre rádugtam a töltőre.(Azóta semmi) lett már rá téve új frissítés root stb...
    2x LG Camera pronál lefagyott kicsit szétcsúszott a kép és a kijelző nem kapcsolt be csak a gombok világítottak.Aksi ki be segített.Azóta se semmi.
    Szóval tény hogy vannak ilyen gondok de ez minden androidnál van.(utolsó hiba meg szerintem az lg camera app miatt volt.Mert alap kamera appnál ilyen nem volt)
    A keret amiről témáztok az viszont tényleg kopik.Elég ha egy kicsit is leejted van valamihez hozzá ér.Szilikon/Zselés tok ajánlott hihetetlenül.

Új hozzászólás Aktív témák