Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    Telefon megjött.Bontott volt...Átvettem.Ki se "bontottam" a futár előtt.
    Gombok: Két szélétől erősödik ahogy megy befele csökken a fényerő.(Kb minegyik majdnem ugyan olyan fényerejű.Szóval így jót fogtam ki.Amit láttam a képen(régebbi h.sz. az egy kicsit horror enyémhez képest.)
    Összeszerelés: Nincs recsegés ropogás.Max ha nagyon szorítom oldalt.De még akkor sem mindig.Szóval nem olyan hogy megfogom a telefont és recseg ropog az egész.(Itt is szerencsém volt)
    Képernyő: Betekintési szögek jók.Sokkal jobb mint vártam.HDMI-nél tényleg bevilágít de észrevehetetlen.+körbe is.(Eddig talán nem volt még olyan telóm aminél nem volt bevilágítás.)
    Kamera: Határeset(Nem 100% ig jó fényviszonyok között próbáltam) Motorola Defy szint.(Vagy Defy+ mindegy)
    Zene: Gyári fülessel lehet számokat léptetni, leállítani és elindítani.Gondolom hívást is fogadni.Külső hangszóró sem rossz.Így szerintem kb ott van mint egy Neo.De ez ugye gyári lejátszóval volt.Live with walkman azért jobb volt külső hangszóróra.Fülesnél a zene hangosnak hangos de megsüketülni nem fogsz tőle.De mint mondtam fel egy PowerAMP és mindjárt más lesz az egész.Továbbá a gyári lejátszó sem rossz.Ha lenne EQ akkor ezt használnám.De lehet hogy ezt is fogom....
    Rendszer: Nem akad, gyors.
    További hibák: Nincsenek.Remélem nem is lesznek.

    Összességében:Telefon megéri az árát újonnan.Ha jön rá Normális rom akkor meg főleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák