Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aYvEl

    újonc

    Sziasztok. Én 2013 novemberében vettem az S500-as felhőtelefonomat, és imádom. Látom többen írjátok, hogy 1 vagy 2 napot birja az akksi. Én is így voltam kb egy héttel ezelőttig. Felhívták a figyelmem, azóta én erre a proci programját használom, a Qualcomm Snapdragon Batteryguru-t (más akksi programot ne használjatok), pár nap kell míg kiismeri a telefont, utána be lehet állitani korrektül. Ami csodát tett, hogy mobilhálózatnál a hálózati módot átállítottam csak 2G-re (automatikuson volt eredetileg, 3G meg nem kell, mobilnetet nem használok, netet csak wifiről, s videótelefonálni se szoktam.). És higgyétek el, az akksi 3 nap (értsd 72óra) után is 32%-on van. A 3G eszi az akksit a legjobban, és a programok, amik akkor frissülnek ha akarnak (ezt BatteryGuru-val oldottam úgy meg, h az összes app-nál a "Saves battery, refreshes when you need it" opciót választottam ki.) Ezalatt igaz csak telefonáltam, a 3 nap alatt kb 8 alkalommal (2 - 5 perceket), és másra nem használtam, de máskor igy is lemerült kb másfél nap alatt. Remélem segítségetekre tudtam lenni, és nem adtatok még túl ezen a gyönyörűségen :) Üdv: Egy Elégedett Tulaj ;)

Új hozzászólás Aktív témák