Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz bwoay #84 üzenetére

    Védelembe veszem a gépet, mert a vádakkal ilyen formán nem tudok egyet érteni, de inkább vettem a HP-t, mert jobban ki tudom használni. Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy én egy egy éves HP.t vettem, nem pedig egy új gépet, ez ár szempontjából nagy különbséget eredményez. Az átlag vásárlói réteg - és valljuk be, itt többnyire nem azok kommentelnek - nem a használt gépek árait nézegeti.

    Azt továbbra is fontosnak tartom kiemelni, hogy egy ilyen gépet a hasonló kvalitásokkal bíró másik géppel szabad igazán összevetni. Mondhatnánk, hogy egy A751-es feleennyiből kijöhet részben hasonló paraméterekkel, de ez kb olyan összehasonlítás, mint egy HP8440, egy HP Envy 14 és egy Acer Timeline 4810-es összevetése.

    Nem az a célom, hogy mindenki azt hangoztassa: ez a gép nagyon megéri. De egy efféle gépet nem a száraz technikai adatok adnak el - nem is tudnák. Épp ezért nem lehet eképpen összevetést végezni.

    Egyébként ha egy ilyen gépem lenne és úgy védeném, akkor elfogult lennék feléje, az biztos. De egyszerűen csak tetszik és kielégíti azt, ami nekem kellene. 90k-ért kelt el múltkor egy az ebayen szép állapotban, szóval az ára is jól beállt már. Ha most azt nézem, hogy kapható egy fél éves ilyen modell 90k-ért, vagy egy új A751-es ennyiért, nos inkább a Bookletet venném meg, mint az Acert.

    [ Szerkesztve ]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz bwoay #92 üzenetére

    Akkor teljesen egyet értünk - nagyon jó a megfogalmazásod, én nem tudtam ilyen jól leírni: "ha mindenképpen netbookot kellene választanom, akkor erre voksolnék".

    blueMerle: már várom - ha lesz időm odanézni.

    Pulsar: ennek kettővel korábbi elődjét vettem majdnem meg - kettőszáz angol királynői képért egy angliai cégfelszámolás során (Aztán rájöttem, hogy csak mert nagyon megéri, még nem szabad megvenni.) Perszeez messze va negy netbooktól...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák