Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #40553216 #406 üzenetére

    Ezt nem értem még hova akarod görgetni... :F
    Szerintem az nem vita tárgya, h a Start menü minden programok listájának ikonjai stb elég aprók, a gyorslista már normális méretű és a Modern UI-s ikonok jóval nagyobbak, jobban kivehetőek.
    Szerinted Win7 alatt is mért pakol ki minden fontosat a többség asztalra, legyen akár mappa/ program parancsikon, v tálcára?? Mert vsz nem akarja állandóan a Start menüt túrni 1-1 program megnyitásához....többség max gyorslistát használja és gép kikapcsolási opcióit.
    Persze asztal és tálcarögzítés adott 8 és 10-nél is, de előbbit nem lehet a végtelenségig telepakolni, mert nagy összevisszaság lesz az asztalon, utóbbi (tálca) rögzítési lehetőségei is végesek. Ellenben a kezdőképernyőt full telerakhatod, jobban elkülönülnek egymástól az ikonok, pláne, ha kategóriába van rendezve. Ráadásul egérrel szimplán gyorsan csak odagörgetsz, ráböksz és már nyitja is meg asztalon. Azért nem olyan rossz dolog ez szerintem.
    De úgy tudom, te Win8/8.1-et nem is használtál egyáltalán, v igen? Ha nem, akkor meg mit okoskodsz, már elnézést?? Igaz Win10-ben is van csempe + kezdőképernyő, ha fentieket nem hiszed, próbáld ki. :)

    Egyébként meg biztos nem csak ezért vette meg az új OS-t, azért voltak más újítások is és eleve az új rendszer sokx jobban optimalizált, gyorsabb, támogat új technológiákat, szabványokat stb., ami szintén indok lehet a vételre. :K
    Persze ennyi erővel userek egy része minek vegye majd meg a Win10-et, mikor úgysem fogja kihasználni a funkcióit, bőven elég neki a 7-es, de aki jobban érdeklődik IT-s dolgok iránt, nyitott az újdonságokra, most is éppen Preview-et tesztel, annak szerintem nem kérdés és nem is felesleges dolog?
    Egyébként meg 30 $ ki lehet bírni egy upgrade-nél, mikor a full OS kerül 100 - 150 $-ba.
    Nem beszélve akiknek ott van a céges MSDN, v egyetemi MSDNAA lehetőség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák