Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz |DavidWoody| #7 üzenetére

    Szerintem nem gond,hogy vanak olcsó szenzoro és módszeek,hogy az ember magára nézzen.Az viszont zavar,hogy a vérnyomásmérőm nem androidos,monokróm,10 éve megvan és nincs benne BT.Most pedig igazából nemis jutsz oddline eszközökhöz,mert a karperecek,órák a telóddal kommunikálva adják a drótot le,önmagukban használhatatlanok,az Android meg maga is pofázik és tárol,nem méghogy ha ehhez teszel egy third party appot is,ami ugye kell...
    Lényegében már pécén se tudni ezeréve,hogy mit is közölnek az emberekről a progik,amik csak úgymond "frissitést keresni" járogatnak fel,és a gép simán engedi.Telónál főleg.Nincs az embernek egy "privát" adatfiókja a telón,hisz ott van a dropbox és a google,ami simán csak úgy szinkronizálgat fényképeket,és kontaktokat,leveleket?Lényegében bármilyen progi bármit elküldhet a telóról,bárkinek.

    Majd veszek ilyet,ha lesz egy pici karperec,ami kis kijelzőn csak kiböki az átlagos pulzusom,szól 1 határ felett,és reggel 1 gombnyomásra csak kiböki,hogy x órát voltam mélyalvásban mozdulatlanul,és ennyiszer forgolódtam,amikor nem.Esetleg hogy a forgolódós hány órakor volt,mert lehet valami zaj,szomszéd,napfelkelte zavart meg,be tudom határolni,miért nem alszom ki magam 8 órával se,és közben lehet,hogy valami rendszeresen van,ami zavar pl.hajnali fél5-kor,mert a szomszéd akkor megy és zajong,akármi.
    De ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák