Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz icons #66 üzenetére

    Semmi értelme ennyit fejleszteni, és nagyon kockázatos is. Ha mondjuk nem jött volna be, abból még csúnya bukás is lehetett volna. Már így is jelentősen javult a fogyasztás, amit szeretnék kiemelni, hogy csak a mobil eszközökben van igazán jelentősége.
    Ha nekiállnak az őrült fejlesztésnek, eljutnak addig, mint a vga-k esetében is, hogy a kutyát nem érdekli az évente megjelenő új, aztán mehet a csodálkozás, miért nem vesz a nép új vga-t.
    Azért egy-két év alatt olyan hatalmasat nem lehet fejlődni.

    Szerintem bőven elég ennyi is, két év múlva jöhet valami ütős. Ha normális áron tudják adni, akkor is bőven megéri, persze nem annak, aki tavaly vett gépet.

    Destructo, én gyorsan számoltam, +20, +25 ezer kiadást jelenteni :D de lehet pár hét múlva már csak +10. Én minden esetre bízok és remélek...

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák