Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz madgie #159 üzenetére

    Nem akarok bekapcsolódni a vitába, de neked volt E8400-ad egyáltalán, hogy ilyen kijelentéseket teszel róla? :) Nekem az van és már 4. éve szolgál tökéletesen (megjelenése évében vettem). Egyáltalán nem panaszkodok, mai játékokat tökéletes minőségben játszom full HD-n. Persze néha van fps drop, és el tudom képzelni, hogy a mai játékokat részletesebb beállításokkal toljam, de teljesen felesleges emiatt új konfigot venni, tökéletesen kiszolgál egy ilyen konfig is egy játékost is akár.

    Egyébként tényleg nem érdekes, hogy kinek mije van, de tapasztalatokat mindenképp érdemes megosztani szerintem. Én például az IB procit azért várom, mert notit tervezek venni és jó lenne ha egy ilyen energiatakarékos ám mégis nagy teljesítményű szív doboghatna a fedélzeten. :DDD

    Egyik barátom mottója évek óta: "A laptopok sosem nőnek fel a PC szintjére!" Szerintem ez a kijelentése már rég nem helytálló, de ahhoz, hogy meggyőzzem az orra alá kell, hogy dugjam majd a jövendőbeli laposomat (neki valami X2-es amd-je van, geforce 9800 vga-val). :))

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák