Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Ami pozitív a 380-nál hogy korrekt hűtővel adják, igaz ez már a "csúcs" verzió, de ha a 2gb-os is lesz ilyen hűtővel 65-ért akkor korrekt. Így aki 960 vs 380 között vívódik az nyugodtan dönthet pusztán a teljesítmény, más tulajdonságok alapján és végre nem kell figyelembe venni a kártya fizikumát, hűtését. De az árat nem értem, így hogy alig gyorsabb mint a 960-as ami legalább ennyire tunningolható kicsit alá kellett volna mennie, nem ezt az árazást szoktuk meg szerintem AMD-től.

    Így én még 960-ast választanám mindig, mert kicsit hülye user biztosabb az aktívabb support miatt, de tényleg nagyon egymáshoz van alakítva a két kártya.

    Igazából az összes amd és nvidia krátya úgy egymáshoz van belőve, hogy az már feltűnő és nem értem AMD miért nem kezdeményezőbb ár/teljesítmény vonatkozásban, nekik kéne felzárkózni eladásokban.

    Bici: utolsó mondatomat olvasd el, szerintem nincs igazad. A piac ezekről a kártyákról már véleményt formált az alacsony kereslettel, így egy átnevezés véleményem szerint csak ideiglenes pluszeladásokat generálhat ilyen árazás mellett, utána folytatódik az a piaci tendencia ami nvidiának kedvező. Nem igazán értem miért megy ebbe bele az AMD.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák