Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Riccio

    addikt

    válasz Integra #130 üzenetére

    Kérlek fejezd be a személyeskedést!

    Én abból tudok kiindulni amit látok, ami helyi szinten elérhető. Itt nagyon kevés gáz arc van akitől egy szórakozóhely tulajdonosának tartania kellene és szerencsére azok is messze elkerülik azokat a helyeket ahol én megfordulok, bár az is meglehet, hogy ahogyan leírtad csak én nem ismerem a többi "gáz arcot". Erre nem tudok mit reagálni, csak azt amit eddig is leírtam, szinte mindenkivel képes voltam normális hangot megütni és soha sem volt szükségem még arra, hogy bárkinek is közbe kelljen avatkoznia.

    Itt ahol én dolgozom nagyon ritka, hogy bárki az ominózus hozzászólásban leírt módon próbálna érvényt szerezni az igazának, egy kezemen meg tudom számolni, hogy a több mint 300 rendezvény alatt amit végigfotóztam hányszor történt ilyesmi. A nagy többség alapból úgy jön oda, hogy itallal kínál, a nyakamba csimpaszkodik, bár ez adódhat a hely jellegéből is, ugyanis egy egyetemi klubról van szó és a társaság egy részét név szerint ismerem.

    Arról meg, hogy kiket ismerek meg kiket nem és ez mennyit számít szerintem nem itt kellene beszélgetnünk, sőt lényegében senkinek semmi köze hozzá.


    Az meg, hogy egy buliban evidens a pia és a cucc csak a vendégeket alacsonyítja le. Elég baj ha csak az én szememben egy drogos patkány aki összevissza beszed minden szart aztán pedig ha baj van akkor "jajdehát nemvoltammagamnál". Még egyszer leírom, mindenki annyit és úgy fogyasszon mindenből, hogy képes legyen megtartani emberi mivoltát. Ha pedig ez nem megy ne menjen emberek közé, illetőleg ne csodálkozzon ha egy szál pólóban az utcán találja magát a hóesésben mert kidobták egy szórakozóhelyről a viselkedése miatt. Ezt nem én mondom, hanem az alapvető társadalmi normák követelik meg, és aki ezeket nem képes betartani az könnyen elcsúszhat egy banánhéjon.

    Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

Új hozzászólás Aktív témák