Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    OFF

    Valaki hallott már az UTECHSMART periféria gyártóról itthon?
    Van egy-két jó gémer billentyűzete!

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    UTECHSMART márkáról hallott valaki? Jó kis multimédiás gémer billentyűket csinál, meg gémer egereket, tavalyig csak az USA-ban lehetett kapni, de 6 hónapja már az UK-ban is helyben megvettem, érdemes odafigyelni rá, elképzelhető, hogy máshol is hamarosan felbukkan! Nekem a SATURN billentyűm van, ami vízhatlan is, szétvertem diablóval, mégis még mindig olyan , mintha új lenne! 18 hónap gari van minden termékükre. Sőt most jött egy cherry kapcsolós felsőkategóriás billentyűjük is. Egérből egy utechsmart jupitert nyúzok már szintén 6 hónapja, még mindig olyan, mintha új lenne! Pedig a diablóban milliókat kattintottam azóta:)! No meg leesett, kislányom rátaposott, simán bírja!

    http://www.utechsmart.com/product/show/id/483/Saturn

    ez van nekem

    http://www.utechsmart.com/product/show/id/494/Mercury

    ez az új mechanikusa

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz Vesa #50 üzenetére

    hasonlít valóban a Geniusra, bár megjegyzem a genius az nem vízálló, a Saturn meg az, meg átszámolva drágább volt (kb.9-10 ezer huf), mint a genius, és nem biztos, hogy kínai OEM márka, mert ha rákeresel, csak Amcsiban, Kanadában, meg már most az UK-ban lehet kapni(láttam német tesztet is egérről, szóval lehet Németben is), ebayen, amazonon, neveggen, azon kívül sehol máshol! Csekkoltam a kínai oldalakat, de nyoma sincs egyetlen Utechsmart terméknek sem! Néztem az aliexpresst, bangood,gearbest...semmi. Szerintem még sokra fogják vinni, vannak durva egereik is, mint pl. ez.

    http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=9SIA2691JA6282.

    Persze szkeptikusak vagyunk, de nem kell mindegyiket a kínai olcsó cuccokkal egy kalap alá venni, amit (még) nem ismerünk!

    [ Szerkesztve ]

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz nyunyu #57 üzenetére

    Cherrynek néztem, de lehet akár Kailh, nem vagyok ebben szakértő, mert membrános billentyű párti vagyok, ELNÉZÉST KÉREK!

    Amúgy a Kailh nagyon jó cherry copykat csinál már manapság, és egyre jobb minőségre törekszik, egyébként a RAZER is saját néven a Kailh kapcsolókat használ. Bele lehet kötni bármit is ír az ember, de én csak fel szerettem hívni a figyelmet erre a márkára, mert a pénzért jobb minőségűt ritkán lehet találni, szomorú, hogy otthon még hírből sem hallottak róla, ennyi! Bármelyik termékét össze lehet hasonlítani a vele egy kategóriással, nem fog alul maradni! Rengeteg teszt van a youtube-on. Egyébként a Kailh-t Taiwanban gyártják, nem kínai! Tudod miért tudott tért nyerni a Kailh-t? Mert a cherrynek nincs akkora gyártókapacitása, mint amekkora igény lenne rá! Ezt a neten találtam róla:

    "Get familiar with Kailh, since there will be more and more, because of impotent and stupid management of Cherry. There is a high demand since years, and it is higher and higher... But Cherry dont wanna produce more for many years, dont wanna expand factory capacities. Two years ago we reached the point where Cherry was able to ship switches only 6-8 month after order !!! Crazy??? Here comes Kailh in the picture. They made a factory and the product is better and better. "

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák