Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz benedekco #351 üzenetére

    Mert már nem csak cpu, hanem egy erős vga és pcie csati is egyben + ugye a ramvezérlő ami már eddig is benne volt. Ami pl esztelen tuningnál hajlamos meghibásodni, maga a cpu azért elég brutál mód össze van rakva, azt nehéz megölni, bár egyeseknek még az is sikerül. Sztem minél több dolog van belezsúfolva egy lapkába annál nagyobb a meghibásodási arány is a nagy számok törvénye alapján. Elvileg a lapok, ramok is tesztelve vannak, a black dragonok pl állítólag valami 24 órás burn teszten mennek keresztül, mégis vettem boltból olyan kitet amiben full döglött volt az egyik darab.

    szerk: "Ahogy már írták itt. Egy átlag felhasználónak bőven elég a 2mag, pl egy x240 ha lassú lenne akkor egy SSD-t bele azt csá! Nem azt mondom, hogy nincs jobb, de aki nem érti meg az "átlagfelhasználó" kifejezést, az menjen .... valahova... messzire." Ezt pl én írtam nemrég:) Meg is lepődtem hogy Cry2-t milyen szépen tolja a 235e tuning nélkül 1280 midle vagy maxon, mindenesetre tökéletes a látvány és nincs lag. 5670 ddr5 1GB van mellette.
    Engem főleg az érdekelne 2 magos verzió lesz-e ebből, az lenne az igazi OEM csemege, mondjuk a kisebbik apu analógiájára 2600mhz és 320SP-s verzió 15k-ért, 20-ért meg a gyorsabbik 2.9Ghz/400 SP és nagyobb órajeles kiadás. sztem ez adná fel igazán a leckét szandikának.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák