Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz SylverR #133 üzenetére

    Nem!Nekem az a fontos,hogy ha elmondjuk az egyik oldalról hogy sz@r akkor ezt tegyük meg a másikról is!Ha a GTX480on röhögtünk hogy meleg volt meg hangos,akkor a ref 290röl is tegyük meg ezt.És ugyanez fordítva is.Egy nagy rakás ... a HairWorks a jelenlegi állapotában,de a TressFX sem volt különb amikor megjelent,ne viselkedjünk amnéziás öregemberekként,mert nem azok vagyunk.Lehet csinálni,a fórumból Radeon Mekkát is,és amikor jön egy ilyen cikk akkor meg értetlenkedni alatta hogy mi is történt,hogyan is lehet ez.
    Vagy esetleg lehet objektíven is szemlélni a dolgokat,anélkül hogy a másikra zöld hályogot vagy piros szemüveget akasztanánk,esetleg néha elgondolkodva azon hogy vajon a másik mért mondja/írja azt amit.

    (#135) Stirlitz

    Veled ellentétben én játszottam is vele,nekem nem kell bemutatni semmit,még most is kemény fpsbe kerül a TressFX,nem ingyen van!

    (#134) Callisto

    Nem,az AMD semmit nem segített,jó hogy már nem drivert irt geforcera... a stílus meg ritka alpári,de téged minősít.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák