Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz szab.tam #16 üzenetére

    5.1-eken belül akár igazad is lehet, nem tudom, azokkal nem volt alkalmam összehasonlítani - még ha akartam volna is venni egy másikat, nem sűrűn találkozok velük a boltok polcain.

    Hasonló árú normál fülesekből Panasonicot meg Philipset próbáltam, nem emlékszek már, melyik modellt, a Panasonic nem szólt igazán jobban a Zalmannál, a Philipsnél meg zavart, hogy a mellettem ülő kollegám épp annyira hallotta a zenét, mint én(illetve inkább őt zavarta).

    Sennheiser nekem is kedvencem, ha tehetem, azt veszek, bár inkább csak pici fülbe dugható fajtákat, utcán nem szeretem a fejhallgatót, a számítógépen meg ezzel hallgatok zenét, vagy a Zalmannal.

    Én sokat filmezek, játszok, zenélgetek éjjeli időszakban, és nem bántanám a szomszédokat, ha nem muszáj, szóval sajnos a külső 5.1/7.1 kilőve, alternatívának nem olyan vészes a Zalman(sem, ugye a többi 5.1-et nem próbáltam).

    Azért valószínű, ha végleg elhasználom a Zalmant, inkább sztereót veszek helyette, de jobbat, talán Sennheisert vagy kipróbálom azt a G35-öt, ha már ennyire dícséritek.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák